Home page Bon Art Media
  • 603 819 656

Banner Display Clip-On Style

Rozměr 70×215 cm

  • Cena konstrukce 70×215 cm = 750 Kč
  • Cena tisku na banner 70×215 cm = 990 Kč

Rozměr 120×215 cm

  • Cena konstrukce 70×215 cm = 990 Kč
  • Cena tisku na banner 70×215 cm = 1092 Kč

Množstevní slevy až 35 %!

banner-display-clip-on-style

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Detailní popis:

Nápadně štíhlé tvary a elegantní celkový dojem stojanu. Je ideální jak pro častou výměnu motivu, tak pro dlouhodobou prezentaci. Díky zaklapávacím profilům v horní i dolní části je výměna motivu stejně jednoduchá a rychlá, jako samotné rozložení i složení systému. Jedná se o inovovaný Banner Display Clip-On – tento nový systém má kvalitnější odlehčenou konstrukci a elegantní chromovou podpěrnou nohu. V zadní části je horní profil podepřen skládací tyčí a dole podpěrnou nohou, která zajistí dobrou stabilitu stojanu. Pro přepravu lze stojan spolu s motivem zabalit do kvalitní přenosné tašky, kterou standardně dodáváme k systému a se kterou zabere zcela minimální prostor. Ke stojanu lze dokoupit osvětlení Starlight X.

Tento Banner Display Clip-On Style Vám na zakázku při objednávce nad 100ks vyrobíme také v jiném rozměru.

V případě zájmu Vám zajistíme grafické zpracování motivu.

VYSVĚTLENÍ MOTIVU:

BANNER (TOP LITÝ) – je speciální PVC plachtovina s bílým a hladkým povrchem, poskytující nádherný tisk. Je omyvatelný a má dlouholetou osvědčenou výdrž při mobilním častém používání.

POLYPROPYLEN BANNER – je pevné měkké médium poskytující nádherný tisk, konzistentní kvalitu a stálobarevnost vyžadovanou profesionály. Zaručuje dobré vypnutí v systému a nedochází ke kroucení krajů. Doporučujeme tento materiál pouze pro stálé expozice, nikoliv pro mobilní transport, protože častou instalací se tento materiál lehce ničí.


Máte dotaz související s touto stranou?

Technické parametry:

Barva systému: Silver Druhy motivů: Banner or Polypropylen banner Kvalita tisku: 720dpi (photo quality)